
Trollfjord Cruise
Fisketur med lokal familiebedrift


Avenir är ett rent och elegant teckensnitt som är en favorit hos designers. Perfekt för titlar, paragrafer och mer.
Bli med på fisketur og fang din egen fisk!
På turen får du oppleve Lofotens skjærgård med stupbratte fjell, holmer og skjær. Ute på sjøen ser vi ofte havørn, skarv og ærfugl.
Er vi heldige kan vi også se sel, niser, brugder og hval. Ute på Lofothavet vil vi prøve fiskelykken.
Lofoten er kjent for sine rike fiskeforekomster, så sjansen for å få fisk, er stor! Vi får ofte torsk, sei, hyse, longe og makrell.
Sild, uer steinbit, breiflabb, flyndre er også vanlige fiskeslag å få, og i blant fanger vi kveite.
Fisken kan vi filetere sammen ute på sjøen. Dersom noen ønsker å ta fisken med seg hjem, er det selvfølgelig full anledning til det! Av fangsten kan du
tilberede en nydelig fiskerett til middag! Du vil få god veiledning av vårt mannskap, både når det gjelder fiske, fiskeredskaper og sikkerhetsprossedyrer.
Fiskeutstyr, flytedress og regnklær får du låne av oss.Det anbefales å ha på seg gode og varme klær.Varm drikke serveres om bord.
* Fra 1.juli til 30.aug har vi daglige avganger for booking 09.00 og 14.00. Når disse fylles settes opp ny tur 17.00

